Niepowtarzalne kartki upominkowe – jak je stworzyć?

Niepowtarzalne kartki upominkowe – jak je stworzyć?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy z nas chce aby kartka upominkowa, którą tworzymy samodzielnie była wyjątkowa i niepowtarzalna. Podczas pracy warto użyć techniki decoupage, jednak unikatowy efekt kartki uzyskamy, wykorzystując również przestrzenność. Do tego posłużą nam pasty strukturalne, które dzięki swojej formule nadadzą naszej pracy efektu trójwymiarowości i niepowtarzalną formę. 

Czym jest pasta strukturalna?

Pasta strukturalna, zwana również modelującą jest niczym innym, jak gęstym preparatem akrylowym, którym możemy urozmaicić nasze kartki upominkowe. Ogromnym plusem tej formy ozdabiania jest możliwość łączenia produktu z różnego rodzaju farbami, tworząc tym samym jeszcze większe możliwości kreatywnego działania. Past strukturalnych używać możemy w zależności od potrzeby oraz upodobania za pomocą szpachelki, pędzla, a nawet pojemnika z aplikatorem. Cechuje je dość duża wytrzymałość po wysuszeniu i tym samym – możliwość dodatkowego szlifowania oraz malowania.

Rodzaje past strukturalnych

Przeglądając kolejne strony ofert możemy zobaczyć jaki ogrom kreatywnych możliwości daje nam decoupage z użyciem past strukturalnych. Jakie w takim razie mamy opcje do wyboru? Oto kilka z nich: 

  • pasta gładka – posiadają różną gęstość, a najlepiej sprawdzą się przy nakładaniu przez szablon; 
  • pasta piaskowa – występuje w formie drobno – lub gruboziarnistej umożliwiając tworzenie struktur przypominających piasek;
  • pasta metaliczna – zawiera w składzie metaliczne dodatki lub drobny brokat;
  • pasta śniegowa – nadająca efekt śniegu lub oblodzenia i umożliwiająca rozwinięcie zimowej tematyki.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów past, które sprawią, że nasza kartka będzie wyjątkowa, a na stronie sklepu internetowego studio75 – https://studio75.pl/Pasty-strukturalne, możemy wybrać odpowiedni produkt z naprawdę wieloma różnymi opcjami do wyboru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*