Sprzęt rehabilitacyjny – dlaczego lepiej go wypożyczyć?

Sprzęt rehabilitacyjny – dlaczego lepiej go wypożyczyć?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kontuzje czy różnego rodzaju urazy mogą spotkać każdego. Często w takiej sytuacji niezbędny jest specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, który umożliwi choremu pełną rekonwalescencję. Urządzenia medyczno-rehabilitacyjne można wypożyczyć. Dlaczego jest to lepsze rozwiązanie niż zakup sprzętu?

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego – wygoda i oszczędność

Zakup odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego wiąże się z wysokim kosztem. Proste urządzenia kosztują od kilkuset do kilku tysięcy złotych, natomiast za zaawansowane o specjalistycznych funkcjach często trzeba zapłacić nawet kilkanaście tysięcy. Wynajem sprzętu nie obciąża mocno domowego budżetu. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w przypadku tymczasowej rehabilitacji. W takiej sytuacji zakup nowych urządzeń jest całkowicie nieopłacalny.

Sprzęty z wypożyczalni cechują się wysoką jakością. Są odpowiednio dostosowane do potrzeb osób po kontuzjach czy urazach. W pełni odpowiadają ich potrzebom i ułatwiają rekonwalescencję. Wypożyczenie sprzętu to wygodna i bezpieczna opcja. 

Co można wypożyczyć?

Niemal każda wypożyczalnia oferuje łóżko rehabilitacyjne w wersji tradycyjnej bądź elektrycznej, wyposażone w aluminiowy lub drewniany stelaż. Drugim podstawowym urządzeniem jest wózek inwalidzki – manualny lub elektryczny, dostosowany do potrzeb osób starszych oraz tych zmagających się z przejściowymi problemami ruchowymi. Firma MILA, czyli wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Warszawa, oferuje również wynajem kul łokciowych, koncentratorów tlenu, balkoników, chodzików i ambon, aparatów CPAP, ssaków medycznych, kul dziecięcych oraz butów typu air walker.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*