Skok w tandemie – jak się przygotować?

Skoki w tandemie to idealna propozycja dla osób poszukujących niecodziennych wrażeń. Aktywność odbywa się z udziałem instruktora, który odpowiada za bezpieczeństwo w trakcie lotu. Mimo że do oddania takiej próby nie są wymagane żadne zezwolenia, czy specjalistyczne badania lekarskie, warto odpowiednio się przygotować. Ważne są dobrze dopasowane ubrania, obuwie, a także pozytywne nastawienie.

Jak wygląda skok w tandemie?

Przed oddaniem swojej próby warto się wyspać i zjeść lekkostrawne śniadanie. Ważny jest również dobór odzieży. Najlepsze będą lekkie, sportowe ubrania oraz wiązane, wygodne buty. W domu należy pozostawić biżuterię. Osoby noszące okulary otrzymają już na miejscu specjalne gogle. Jeżeli kogoś interesują skoki w tandemie Wrocław będzie odpowiednim wyborem. Szkoły znajdujące się na okolicznych lotniskach oferują zarówno możliwość oddania swojej pierwszej próby, jak i odbycie profesjonalnego szkolenia. Mają również w swoim wyposażeniu renomowany sprzęt, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Amator odbywa krótkie szkolenie jeszcze na powierzchni ziemi. Dzięki niemu wie, jak zachować się w powietrzu i ustabilizować swoją sylwetkę. Za otwarcie spadochronu, jak i bezpieczne lądowanie na lotnisku odpowiada doświadczony instruktor.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Skok w tandemie – jak się przygotować?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


pięć × 3 =