Ślub w urzędzie – jak powinni być ubrani państwo młodzi?

Ślub jest niezwykle ważną uroczystością w życiu każdej pary młodej. Emocje, jakie towarzyszą temu wydarzeniu, są niezwykle silne. Trzeba jednak przyznać, że nie tylko para młoda jest tym poruszona. Rodzice także przeżywają takie chwile, bo pragną, by ich dzieci wypadły korzystnie podczas tak ważnego wydarzenia. Szczególnie istotnym czynnikiem w takiej sytuacji jest odpowiedni strój panny młodej. Jako kobieta chce wyglądać wyjątkowo i niezwykle atrakcyjnie. Jaki strój powinna wybrać do urzędu stanu cywilnego?

Tradycja czy nowoczesne trendy?

Suknia ślubna zazwyczaj kojarzy się nam z kolorem białym, koronkami i tiulem. Ale nie wszystkie panie dobrze się czują w tak dobranej kreacji. Jaki strój może śmiało wyprzeć tradycję pod tym względem? Warto zastanowić więc jaki charakter będzie miała uroczystość i wtedy zdecydować się na odpowiedni krój sukienki ślub cywilny natomiast daje większe pole manewru niż ten kościelny. Z pewnością na uroczystość w takim miejscu należy się ubrać uroczyście. Druga ważna sprawa wiąże się z dobrze dopasowanym strojem. Często panie w takiej sytuacji decydują się na długie sukienki, idealnie dopasowane do sylwetki, dodatkowo ozdobione w falbany lub fantazyjne drapowanie. Ale może to być też spódnica midi sięgająca za kolana. Elegancki styl ma też związek z odsłoniętymi ramionami i dopasowanym żakietem.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Ślub w urzędzie – jak powinni być ubrani państwo młodzi?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


4 × 4 =