Pomoc drogowa – jakie usługi świadczy?

Pomoc drogowa – jakie usługi świadczy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pomoc drogowa to usługa, która oferuje pomoc kierowcom poprzez udostępnienie im numeru, pod który mogą zadzwonić w razie nagłego wypadku lub awarii. W większości przypadków dostawca pomocy drogowej wyśle na miejsce holownik lub technika drogowego, aby pomóc Ci wrócić na drogę.

Dostawcy pomocy drogowej zazwyczaj świadczą usługi takie jak zmiana opony, rozruch awaryjny i dostawa paliwa. Niektórzy dostawcy zapewniają nawet bezpłatne przejazdy do miejsca docelowego, jeśli zabraknie Ci paliwa lub nie możesz jechać z powodu innych problemów z pojazdem.

Niektóre bardziej kompleksowe plany pomocy drogowej obejmują również pokrycie kosztów wynajmu samochodu i pobytu w hotelu, jeśli samochód jest wyłączony na dłuższy okres czasu, a nawet wynajmu samochodu zastępczego, jeśli Twój nie może być naprawiony wystarczająco szybko.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni plan dla swoich potrzeb.

Pomoc drogowa oferuje wiele usług, które pomogą Ci wrócić na drogę tak szybko, jak to możliwe. Niektóre z nich obejmują:

Naprawa opony płaskiej 

Jeśli podczas jazdy złapiesz gumę, pomoc drogowa wyśle kogoś, kto ją dla Ciebie naprawi. Mogą oni naprawić ją na miejscu zdarzenia lub odholować pojazd do warsztatu w celu dalszej kontroli i naprawy, jeśli będzie to konieczne.

Dostarczenie paliwa 

Jeśli na autostradzie zabraknie Ci paliwa, pomoc drogowa dostarczy je do Twojego pojazdu, abyś mógł wrócić na trasę.

Uruchomienie akumulatora 

Jeśli akumulator padnie podczas jazdy autostradą, pomoc drogowa może przyjechać i uruchomić samochód, aby wszystko znów działało prawidłowo.

Wymiana akumulatora 

Jeśli akumulator padł, a Ty nie możesz natychmiast dotrzeć do warsztatu, pomoc drogowa może go wymienić, aby wszystko zaczęło działać bez żadnych problemów!

Jeśli potrzebujesz skorzystać z takich usług, to pomoc drogowa Wrocław, jest miastem, w którym to możliwe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*