Jak dobrać bieliznę do swojego typu figury?

Jak dobrać bieliznę do swojego typu figury?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każde ciało, niezależnie od wagi i rozmiaru, jest wyjątkowe. W związku z tym istnieją metody, które pozwalają wyeksponować atuty i ukryć wady. Dzięki temu można pozbyć się niektórych kompleksów, podkreślając swoje mocne strony. Odpowiednio dopasowane majtki i stanik to priorytet w maskowaniu niedoskonałości. Przed zakupem bielizny, która dostępna jest na stronie internetowej: https://www.mikoma.pl/, warto dowiedzieć się, jaki typ figury prezentujemy.

Gruszka czy jabłko?

Aby dowiedzieć się, jaki typ sylwetki posiadamy, wystarczy przyjrzeć się sobie w lustrze. Każdy z rodzajów cechuje się podstawowymi kryteriami, które ułatwiają jego rozpoznanie. Jabłko wyróżnia się nagromadzoną tkanką tłuszczową w okolicy bioder i brzucha. W tym wypadku warto wybierać majtki z wysokim stanem lub body oraz biustonosze podkreślające piersi, które są zwykle większe w figurze jabłka. Gruszka to z kolei krągłe biodra i obszerna pupa, ale mały biust.

Dla wielu kobiet wydatne biodra są przyczyną kompleksów, tymczasem to ogromny atut. Aby wysmuklić nogi, wystarczy wybrać mocno wycięte figi. Piersi można optycznie powiększyć, ubierając stanik typu push up. Kolejnym typem sylwetki jest kolumna, która charakteryzuje się szczupłym ciałem i niedużym biustem oraz pośladkami. W tym wypadku sprawdzi się bardotka z cienkimi ramiączkami oraz bokserki lub szorty. Ostatnim typem jest pożądana przez wszystkie kobiety klepsydra, czyli obfite piersi oraz zaokrąglone biodra i talia osy. Tutaj bielizna powinna podkreślać wszystkie wymienione atuty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*