Oldschoolowe dodatki modowe

Stylizowanie swojego ubioru na modę minionych epok jest obecnie bardzo popularne. Style takie jak retro, vintage czy oldschool zyskują uznanie wśród wielu krytyków i znawców, którzy dość skutecznie je propagują. Aby nadać swojej codziennej stylizacji nieco ducha lat 80. czy 90. czasami potrzeba bardzo niewiele. Zwykle wystarczą drobne dodatki, aby z pozoru zwyczajny strój nabrał niepowtarzalnego, klasycznego charakteru. Które gadżety najlepiej sprawdzą się w tym celu?

Oldschoolowe zegarki, czyli uosobienie ducha lat 80.

Jak powszechnie wiadomo, oldschool to styl nawiązujący do dawnego ubioru młodzieży szkolnej w Stanach Zjednoczonych. Oprócz trampek, szerokich bluz i jeansów chyba nic nie kojarzy się z tą modą bardziej, niż proste zegarki z cyfrowym wyświetlaczem. Zegarek Casio retro to urządzenie, które pozwala idealnie oddać klimat tamtych lat. Cała seria jest stylizowana właśnie na modelach tego producenta z tamtego okresu i różni się od nich jedynie detalami, więc ciężko o uzyskanie większej autentyczności. Ponadto czasomierze charakteryzują się niską ceną i dokładnością, więc warto uwzględnić je podczas kompletowania oldschoolowej stylizacji.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Oldschoolowe dodatki modowe"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


trzy × trzy =