Jak upamiętnić chrzciny swojego dziecka – co sprawdzi się w roli prezentu?

Jak upamiętnić chrzciny swojego dziecka – co sprawdzi się w roli prezentu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chrzest to wyjątkowy dzień – jedyna w swoim rodzaju uroczystość, która powinna być odpowiednio upamiętniona. Wybór prezentu nie jest łatwy, bo powinien podobać się rodzicom, jak również stanowić pamiątkę dla dziecka. Dlatego zakup upominku należy zaplanować z wyprzedzeniem, aby był to przedmiot unikatowy, o wyjątkowym charakterze. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup prezentu spersonalizowanego.

Biżuteria z grawerem

Doskonałym pomysłem będzie podarowanie złotego lub srebrnego łańcuszka z medalikiem. Najlepiej, jeśli będzie zawierał grawer z dedykacją oraz symbole religijne. Taki prezent nawiązuje do charakteru uroczystości, jednocześnie przypomina o uczestnikach chrztu. Grawer może być umieszczony nie tylko na medaliku, lecz także pudełku, w którym znajduje się biżuteria. Upominek w tej formie jest bardzo elegancki i można go przechowywać latami. Grawerowaną dedykację na chrzest można umieścić również na srebrnej grzechotce. Tego typu pamiątka nie będzie służyła do zabawy, mimo to powinna być dopasowana do płci dziecka. Do kompletu warto dołączyć kartkę z życzeniami.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych upominków odpowiednich na tę wyniosłą okazję, dlatego każdy znajdzie wersję odpowiednią do swoich preferencji oraz przewidywanego budżetu. Odpowiednio dobrany prezent będzie ponadczasowy i może towarzyszyć dziecku w życiu przez całe późniejsze życie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*