Jakie zabiegi wykonuje dentysta?

Wiele osób regularnie odwiedza gabinety stomatologiczne, ponieważ jest to gwarancja posiadania zdrowych i pięknych zębów. Tego typu placówki oferują różnorodne zabiegi – zarówno z zakresu stomatologii zachowawczej, jak i ortodoncji, implantologii czy protetyki. Oczywiście podstawową usługą jest leczenie ubytków oraz skutków próchnicy. Jeśli interesuje nas wyjątkowo rzetelny i doświadczony dentysta Świnoujście to miasto, w którym taki specjalista działa od wielu lat.

Szeroka paleta usług to dzisiaj norma

W większości gabinetów dentystycznych wykonuje się nie tylko zabiegi podstawowe, ale również specjalistyczne. Do tych pierwszych zaliczamy m.in. badania kontrolne, wypełnianie ubytków, zakładanie plomb, leczenie kanałowe, oczyszczanie uzębienia z zalegającej płytki i kamienia, a ponadto wyrywanie zepsutych zębów. Z kolei druga kategoria obejmuje: niwelowanie wad zgryzu (przy pomocy różnych aparatów – stałych i ruchomych), wszczepianie implantów, resekcję wierzchołków korzeni, zakładanie protez (oraz mostów, koron i licówek) czy leczenie wszelkich chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jakie zabiegi wykonuje dentysta?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


dwanaście − osiem =