Jakie obiekty można zbudować przy pomocy płyt warstwowych?

Płyty warstwowe to materiały powszechnie wykorzystywane w budownictwie. Służą przede wszystkim do budowy ścian oraz dachów w obiektach o charakterze przemysłowym, a także budynkach użyteczności publicznej. W swoim specyficznym przekroju przypominają nieco złożoną kromkę chleba. Stawianiem różnorodnych konstrukcji z płyt warstwowych zajmuje się m.in. ta specjalistyczna firma: http://www.mardan.pl.

Uniwersalne elementy o bardzo szerokim zastosowaniu

Płyty warstwowe w większości składają się z dwóch okładzin metalowych, które oddzielone są od siebie specjalnym rdzeniem pełniącym rolę izolacji i ochrony mechanicznej. Rdzeń jest przeważnie wykonany z wełny mineralnej, pianki poliuretanowej, polistyrenu albo szkła piankowego. Omawiane produkty są stosowane jako kluczowe elementy konstrukcyjne: hal produkcyjnych, magazynów, stoisk handlowych i usługowych, pawilonów targowych i gastronomicznych, kiosków, wiat garażowych, stróżówek, chłodni, mroźni, stacji benzynowych, bibliotek, urzędów, budynków rolniczych (inwentarskich), a nawet drzwi czy bram.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jakie obiekty można zbudować przy pomocy płyt warstwowych?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


osiemnaście − 14 =