Jak wyrazić wdzięczność za obecność na weselu?

Tak jak wszędzie również i uroczystości weselne wprowadzają nowości, aby był to atrakcyjny pobyt dla gości weselnych. Dzięki dostępności do produktów przeznaczonych dla branży ślubnej można kształtować wygląd stołów weselnych. Często spotykanym rozwiązaniem są zabawne zaproszenia ślubne i drobne upominki przekazywanego gościom w formie pamiątek za udział w uroczystości. Taki sposób nowożeńcy dziękują za poświęcony czas i zachęcają do dobrego wspominania głównych bohaterów uroczystości.

Jakie są modne upominki dla gości?

Mogą być to zabawne upominki składające się z przedmiotów związanych z weselami. Takie pakiety często oferowane są przez organizator wesel. Muszą być one na tyle atrakcyjny, aby mogły stanowić pamiątkę uroczystości. W ten sposób pełnią podwójną funkcję. Winietki ślubne to rozwiązanie podnoszące rangę uroczystości. Każdy gość otrzymuje miejsce przypisane do niego. Na ozdobnym papierze drukowane są imię i nazwisko gościa. Mogą być ustawione na talerzach w formie papierowych wizytówek lub dodatkowo ozdobione elementami dekoracyjnymi. Inną kategorią upominków są albumy ślubne dostarczonego gościom już po uroczystości. Wydrukowane zdjęcia pary ślubnej będą przypominały daty zawarcia ślubu, a umieszczony tekst będzie zawierał podziękowania od pary młodej i ich rodziców dla gości. Można również umieścić w sali weselnej samoobsługową budkę fotograficzną i wykorzystać takie zdjęcia w późniejszej publikacji. Hitem ostatnich miesięcy są małe czekoladki lub pięknie zapakowane dżemy lub miód dla gości weselnych. Najważniejsze jest to, aby upominki takie były atrakcyjne i wzbudzały pozytywne komentarze gości przybyłych na uroczystości ślubne.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jak wyrazić wdzięczność za obecność na weselu?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


16 − 13 =