Jadalnia marzeń – jak wygląda naszym zdaniem?

Jadalnia to miejsce, które powinno przywoływać tylko pozytywne skojarzenia, ponieważ większość z nas uwielbia jeść. Ponadto spożywanie posiłków może kojarzyć się z rodzinnymi spotkaniami przy wspólnym stole, a to tylko napędza spiralę kolejnych, pozytywnych myśli. Jeśli jadalnia przedstawia się tak fantastycznie w marzeniach, warto zaprojektować ją w taki sposób, by w rzeczywistości była jeszcze lepsza.

Podstawą każdej jadalni marzeń jest stół. W zależności od wielkości rodziny może być on mały, mieszczący zaledwie kilka osób, lub większy przystosowany do rodzinnych, kilkunastoosobowych spotkań. Ze względu na, trwającą długo w naszych warunkach, zimę warto zainwestować w odpowiednie oświetlenie, które nada całemu wnętrza charakteru i wzbogaci w światło, które czasem jest ograniczone ze względów architektonicznych (małe okna, wąskie pomieszczenia itd.). Może to być punktowe światełko, z pewnością najlepiej sprawdzi się duży żyrandol w centralnej części pomieszczenia.

Oprócz stołu niezbędnym elementem są wygodne krzesła, na których można komfortowo siedzieć i spożywać smacznie podane posiłki. Do wyboru są klasyczne siedziska drewniane, które można wyposażyć w poduszki, zwiększające wygodę siedzących. Poduszki mogą być kolorowe, wzorzyste lub jednolite- w zależności od przyjętego stylu. Inną opcją są nowoczesne krzesła przezroczyste, pasujące do nowoczesnych wnętrz lub całkowicie tapicerowane. W jadalni można umieścić witrynę z zastawą obiadową , dzięki czemu wszystkie naczynia będą pod ręką. Kolejnym ważnym elementem są sztućce w komplecie najlepiej. Droższą alternatywą są wykonane ze srebra, za to z pewnością trwałe, eleganckie i ponadczasowe.

Duży wybór akcesoriów do jadalni znajdziesz w sklepie internetowym Witeks.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jadalnia marzeń – jak wygląda naszym zdaniem?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


5 + piętnaście =