Wygoda i elegancja – jak je połączyć

Wiele kobiet wybierając strój do pracy, stara się ubrać elegancko. Potrafimy wiele znieść, buty na obcasie, wąską spódnice, sztywną koszulę, wszystko po to tylko, by się dobrze prezentować. Za to w domu uwielbiamy luz, swobodę i cenimy sobie wygodę. Czy można połączyć obie te cechy? Czy da się ubrać do pracy w taki sposób, by wyglądać elegancko i jednocześnie, by było nam wygodnie? Sprawdźmy!

Zrzucamy sztywne garsonki

Czym warto zastąpić garsonki, koszule i marynarki? Co innego w takim razie możemy założyć do pracy? Sukienki dresowe eleganckie to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Wykonane są z miękkich materiałów, więc są bardzo wygodne, nie gniotą się, nigdzie nas nie ściskają. Z reguły mają proste kroje, więc pasują do większości typów sylwetek, a także pozwalają na szaleństwo z dodatkami. Prosta czarna lub granatowa sukienka, do tego naszyjnik w stylu boho, i duże czarne kolczyki. Czyż nie pięknie? Do tego elegancka torebka i nasza wygodna, a do tego bardzo elegancka i przede wszystkim modna stylizacja gotowa.

Tego typu sukienki zdobywają coraz więcej zwolenniczek, na szczęście garsonki wychodzą z mody. Ciekawe stylizacje i inspiracje, jak nosić się do pracy można znaleźć tutaj: https://tessita.com/. To miejsce, gdzie każda modna kobieta będzie mogła wzbogacić swoją garderobę o sukienki, których zdecydowanie nie będzie miała ochoty ściągać tuż po przekroczeniu progu domu.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Wygoda i elegancja – jak je połączyć"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


dwanaście + siedem =