W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzają się meble lustrzane?

W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzają się meble lustrzane?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyjątkową atmosferę w danym pomieszczeniu w ogromnej mierze buduje ilość światła. Jasne przestrzenie wpływają na nasze dobre samopoczucie, a dodatki, które dodają blasku, dodatkowo wprowadzają do wnętrza szyk i elegancję. Jeśli zatem szukasz wyposażenia, które wyróżni Twoje wnętrze i jednocześnie doda mu niesamowitej elegancji, warto postawić na przedmioty, do których wykonania zostało użyte szkło. Lustrzane meble to niebanalny odpowiednik dla mebli wykonanych z drewna czy tworzyw sztucznych.

Dodaj wnętrzu blasku

Meble wykonane ze szkła w postaci stołów, stolików czy konsoli, poprzez odbicie w lustrzanych powierzchniach pozostałych elementów dekoracji wnętrza spotęgują z pewnością niebanalny efekt stylizacji całej kompozycji. Sprawdzą się doskonale jako wyposażenie wnętrz typu glamour. Styl ten bowiem na pierwszym miejscu stawia wyrafinowanie, które wnosi bogactwo kruszców użytych w postaci dodatków, mnogość luster i lśniących powierzchni. Z tego względu szklane meble wpasują się doskonale w ten rodzaj aranżacji. Lśniące, błyszczące powierzchnie będą idealnie współgrać także z elementami nawiązującymi do epoki baroku czy rokoko. 

Szklane meble to także strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o dopełnienie stylizacji bardziej awangardowych i nowoczesnych. Przestrzenie industrialne, loftowe, boho oraz wnętrza skandynawskie będą znakomitym tłem dla wyposażenia ze szkła. Lustrzane dodatki odnajdą się w zestawieniu ze ścianami pokrytymi, np. cegłą, wydobywając piękno i dodając ciepła wnętrzu poprzez refleksy świetlne oraz podkreślając oryginalność danej architektury.  Należy także pamiętać o tym, że takie meble wpływają na optyczne powiększenie danej przestrzeni, dzięki czemu sprawdzą się jako wyposażenie pomieszczeń niewielkich rozmiarów.

Jeśli szukasz mebli lustrzanych, które wniosą do Twojego wnętrza niepowtarzalny charakter i przyciągną wzrok każdego, kto będzie przebywał w pomieszczeniu, sprawdź ofertę Black Bear House na stronie internetowej: https://www.blackbearhouse.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*