Jakie dodatki dobrze sprawdzą się w pokoju dziecka?

Jakie dodatki dobrze sprawdzą się w pokoju dziecka?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiednie akcesoria mogą sprawić, że pokój Twojego dziecka będzie wyglądał jak własna przestrzeń. Są one również łatwym sposobem na dodanie koloru, wzoru i tekstury bez wprowadzania większych zmian w istniejącym wystroju pokoju.

Oto kilka akcesoriów, które z pewnością dopasują się do każdej dziecięcej przestrzeni:

Naklejki ścienne

Naklejki ścienne to świetny sposób, aby zmienić nijaką ścianę w coś zabawnego i kolorowego. Są również łatwe do usunięcia, więc możesz zmienić wygląd sypialni swojego dziecka, kiedy tylko chcesz.

Sztuka ścienna

Dodanie kilku dzieł sztuki to kolejny łatwy sposób na dodanie koloru i osobowości do pokoju dziecka bez zajmowania zbyt wiele miejsca lub rozbijania banku na drogie dzieła sztuki dla ich ścian.

Gwiazdki świecące w ciemnościach na sufit

Świecące w ciemności gwiazdy to świetny sposób na dodanie trochę zabawy do pokoju dziecka. Gwiazdy mogą być umieszczone w dowolnym miejscu na suficie, ale najlepiej wyglądają, gdy są równomiernie rozłożone, tak aby nie było między nimi skupisk lub przerw. Takie gwiazdki można kupić przykładowo na stronie https://bytecraft.pl/gwiazdki-swiecace-w-ciemnosci.

Zasłony lub draperie

Zasłony lub draperie pomagają izolować pokój dziecka od hałasu i światła, jednocześnie wpuszczając trochę naturalnego światła w ciągu dnia – ważne dla uzyskania wystarczającej ilości snu w nocy. Zasłony lub draperie dają także możliwość dodania koloru lub wzoru bez wydawania zbyt wielu pieniędzy na meble (lub nawet tapety). Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o zasłony lub drapie , od prostych do ozdobnych. Możesz kupić zasłony lub zasłony w wielu sklepach domowych, a także w Internecie. Jeśli szukasz prostej opcji, rozważ zwykłe białe zasłony lub zasłony, które można łatwo dostosować z farbą do tkanin. Jeśli wolisz coś bardziej kolorowego, spróbuj niedrogich, zaciemniających zasłon lub draperii w zabawnych kolorach, takich jak niebieski lub czerwony.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*