O czym należy pamiętać wyjeżdżając samochodem w długą trasę?

O czym należy pamiętać wyjeżdżając samochodem w długą trasę?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać, planując długą podróż, jest samochód. Chcesz mieć pewność, że jest on odpowiednio utrzymany i gotowy do jazdy, więc sprawdź olej i ciśnienie w oponach zanim wyruszysz w drogę.

Jeśli planujesz długą podróż samochodem i chcesz pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną i całym światem, ważne jest, abyś miał odpowiednie akcesoria do swojego samochodu.

Oto kilka wskazówek, jak przygotować się do długiej podróży samochodem:

Uchwyt na telefon

Smartfon jest jednym z najważniejszych przedmiotów, których będziesz potrzebować, wybierając się w długą podróż samochodem. Upewnij się, że jest bezpieczny dzięki uchwytowi na telefon, który przymocujesz do deski rozdzielczej lub przedniej szyby. Możesz też kupić niedrogi uchwyt na telefon, który przypina się do boku osłony przeciwsłonecznej. Jeśli szukasz odpowiedniego, to koniecznie sprawdź: https://uchwytowo.pl/.

Stacja ładująca

Musisz mieć pewność, że Twój telefon jest naładowany podczas jazdy, abyś mógł korzystać z GPS i innych aplikacji do poruszania się po mieście i znajdowania miejsc do jedzenia po drodze. Stacja ładująca utrzyma telefon w stanie naładowania, dzięki czemu będzie gotowy, gdy tylko będziesz go potrzebować – nawet jeśli w pobliżu nie ma żadnych gniazdek.

Aplikacja do obsługi map

Pobierz aplikację mapową, taką jak Google Maps lub Apple Maps, zanim wyruszysz na spotkanie przygody, aby nie martwić się o opłaty za roaming danych od operatora podczas korzystania z GPS w nieznanych miastach lub miasteczkach po drodze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*