Łóżko z pojemnikiem – dodatkowa przestrzeń w sypialni

Zdrowy dla człowieka układ doby powinien składać się z 8 godzin pracy, 8 godzin aktywności i 8 godzin snu. Licząc w ten sposób w sypialni spędzamy 1/3 naszego życia! Składa się na nią nie tylko łóżko, ale jest to strefa naszego relaksu. Niezależnie jak niewielką mamy przestrzeń, warto wygospodarować w niej więcej miejsca.

Sypialnia – funkcjonalność i komfort

Dla jakości snu oczywiście najważniejszy jest mebel wypoczynkowy – dostosowany do naszych potrzeb pod względem szerokości, długości, czy twardości materaca. Ale w sypialni również odpoczywamy, dlatego warto zadbać o porządek i zainwestować w odpowiedni model łóżka z pojemnikiem. Ukryta pod nim przestronna skrzynia nada się przede wszystkim na schowanie pościeli. Kołdry i poduszki zajmują dużo miejsca, dlatego na dzień należy umieścić je w niewidocznym miejscu, a materac przystroić ozdobną narzutą. Jeśli zostanie nam wolna przestrzeń, to można razem z pościelą trzymać także dodatkowe koce, które przydadzą się podczas pierwszych jesiennych dni, nim zaczną grzać kaloryfery.

Takie działanie odciąży naszą szafę, w której wcześniej chowaliśmy ciepłe pledy i narzutę. Mało tego, gdy schowamy pościel, łóżko nie będzie optycznie zajmować tyle miejsca, niż w przypadku jakbyśmy jedynie przykryli pościel narzutą. To również świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego, zwłaszcza jeśli nasza pociecha jest już na tyle duża, że możemy wymagać od niej pewnej samodzielności. Bez przeszkód wpoimy dziecku nawyk ścielenia łóżka, bo będzie dla niego to czynność łatwa i przyjemna. W ten sposób dom będzie się prezentował przestronnie i elegancko.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Łóżko z pojemnikiem – dodatkowa przestrzeń w sypialni"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


19 + 5 =