Jakie nasiona konopi warto mieć w swojej kolekcji?

Jakie nasiona konopi warto mieć w swojej kolekcji?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli dopiero zaczynasz tworzyć własna kolekcję nasion konopi, możesz mieć problem z tym, które nasiona kupić na początek. Istnieje bowiem wiele odmian do wyboru i każda z nich wydaje się czymś wyróżniać. Dokonanie wyboru może być więc naprawdę trudne. Jednak warto mieć na uwadze, że najbardziej popularne nasiona kolekcjonerskie to te, które są rzadkie i trudne do znalezienia.

White Widow

White Widow to odmiana hybrydowa znana z wysokiej zawartości THC (do 18%) i silnych efektów mózgowych, które mogą wywołać u użytkowników uczucie relaksu lub euforii, w zależności od poziomu tolerancji. Odmiana ta była tworzona przez wielu hodowców na przestrzeni lat, co oznacza, że mogą występować pewne różnice pomiędzy różnymi partiami White Widow, kupionymi w różnych źródłach.

Sour Diesel

Sour Diesel jest jedną z najbardziej popularnych odmian na rynku. Jest to hybryda z dominacją indica (80% indica/20% sativa), która powstała w Kalifornii w 1988 roku. Zawartość THC w sour diesel waha się między 15-25%, co czyni ją bardzo silną odmianą. Ma silny aromat diesla z nutą cytrusów.

Blue Dream

Blue Dream to kolejna popularna odmiana, którą wiele osób lubi kolekcjonować, ponieważ jest to klasyk. Ta hybryda z dominacją sativy (75% sativa/25% indica). Została stworzona przez skrzyżowanie Blueberry Indica z Haze Sativa, przez co ma ona wysoki poziom THC (15-18%).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*