Jakie ćwiczenia z hantlami warto wykonywać?

Jakie ćwiczenia z hantlami warto wykonywać?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Hantle są wszechstronnym narzędziem do ćwiczeń, niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany. Są również tańsze niż większość innych ciężarków, co czyni je idealnym wyborem, jeśli chcesz dodać trening siłowy do swojej rutyny.

Hantle są również niesamowicie wygodne. W przeciwieństwie do sztang, nie potrzebujesz ławki lub stojaka do przysiadów, aby ich używać, więc możesz je wykonywać w swoim salonie lub sypialni.

Hantle do ćwiczeń są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach – często z różnymi ciężarami po każdej stronie. Możesz wykonać szeroki zakres ćwiczeń z hantlami, ale niektóre są lepiej dostosowane do pewnych celów niż inne. Jeśli nie jesteś pewien, jakie ćwiczenia z hantlami warto wykonywać, oto szybki przewodnik:

Triceps kickbacks 

Triceps kickbacks są świetne do budowania mięśni tricepsów. Pomagają również poprawić twoją postawę poprzez wzmocnienie ramion i górnych mięśni pleców.

Wyciskanie na głowę 

Wyciskanie na głowę jest świetne do budowania klatki piersiowej, barków i ramion za jednym razem. To ćwiczenie jest również świetne, ponieważ pomaga wzmocnić twój rdzeń, jak również.

Loki na nogi 

Loki na nogi są świetnym ćwiczeniem na ścięgna, które są słabo wykorzystywaną grupą mięśni przez większość ludzi podnoszących ciężary lub trenujących nogi w jakikolwiek sposób.

Loki 

Loki na klatkę piersiową, biceps i przedramię pomogą Ci zbudować te konkretne mięśnie w większe i silniejsze kawałki tkanki mięśniowej i zwiększyć ich rozmiar z czasem przy konsekwentnym stosowaniu tych ćwiczeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*