Jakie prezenty kupić nowo narodzonemu dziecku?

Noworodek potrafi przewrócić świat świeżo upieczonych rodziców do góry nogami. Nagle rytm dnia oraz nocy staje się zupełnie inny. Wszystko zaczyna się kręcić wokół nowej istotki, która jest bardzo delikatna oraz krucha. W tym wyjątkowym okresie warto wesprzeć rodziców odpowiednim podarunkiem, który sprawi, że te momenty będą jeszcze bardziej magiczne.

Co warto podarować noworodkowi?

Noworodek nie jest jeszcze w stanie uczestniczyć w zabawie. Jednak już można zadbać o to, by otaczać go pełnymi uroku magicznymi przedmiotami. Dlatego dobrym prezentem jest królik effik. Ta niezwykła maskotka sprawia, że łóżeczko i pokoik malucha zaczynają wyglądać jak w bajce. Jak tylko maluszek podrośnie będzie to wymarzony pluszak do tulenia. Z pewnością szybko stanie się ulubieńcem naszego szkraba.

Dla noworodków w sklepach znajdziemy całą gamę otulaczy muślinowych. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są niezwykle miękkie i przyjazne w dotyku. Maluszkowi będzie bardzo wygodnie zarówno w łóżeczku, jak i podczas spaceru.

Kupując prezent dla noworodka, warto skupić się również na komforcie rodziców. Takie maleństwo jeszcze nie doceni prezentu, tak jak rodzice. Wybawieniem może być na przykład niania elektroniczna, która umożliwi spokojne pozostawienie śpiącego dziecka w pokoju i spędzenie chwil tylko we dwoje.

Popularnym prezentem dla noworodka jest tort z pieluch. Jest to bardzo efektowny, a przy tym przydatny prezent. W pierwszych tygodniach zmiana pieluch musi odbywać się niemal co chwila, a więc rodzice z pewnością docenią taki podarunek.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jakie prezenty kupić nowo narodzonemu dziecku?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


14 + szesnaście =