Jak wysłać towar w dużych ilościach?

Prowadzenie sklepu internetowego to bardzo ciekawe, ale równocześnie czasochłonne i odpowiedzialne zajęcie. Jeżeli codziennie wysyłamy niewielkie paczki, pracy jest mniej. Wystarczy tylko zapakować nasz towar w niewielką paczkę i zamówić firmę kurierską. Możemy to zrobić na przykład przez internet – istnieją specjalne serwisy internetowe pośredniczące w zamawianiu kurierów.

Gdy jednak nasz sklep jest już większy, a zamówień z tygodnia na tydzień przybywa, lepiej zastanowić się nad innymi możliwościami. Najczęściej wybieraną opcją przez właścicieli e-sklepów jest podpisanie umowy z firmą kurierską. Zawarcie umowy z kurierem daje nam gwarancję niezmienności ceny.

Jej wysokość z kolei będzie zależała od tego, jak wiele przesyłek dziennie będziemy wysyłać. Rzecz jasna – im więcej przesyłek, tym taka czynność będzie bardziej opłacalna dla firmy kurierskiej, a co za tym idzie – mamy możliwość wynegocjowania niższej ceny za pojedynczą przesyłkę.

Większe paczki

Nieco inaczej rzecz ma się w sytuacji, kiedy musimy wysłać towar w dużych ilościach. Wtedy potrzebny jest kurier Toruń, zapewniający transport palet. Naszą przesyłkę przed przełożeniem na paletę powinniśmy starannie zabezpieczyć. Przede wszystkim musimy ją dobrze okleić taśmą klejącą oraz zastosować specjalne, mocne sznurki, dzięki którym paczka nie rozwiąże się podczas transportu.

Za większe przesyłki firmy kurierskie zazwyczaj pobierają też nieco wyższe opłaty, dlatego lepiej wcześniej poinformować kuriera o tym, co zamierzamy wysyłać oraz ustalić z nim cenę za taką usługę.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jak wysłać towar w dużych ilościach?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


12 + 9 =