Jak wyglądają szkolenia z excela?

Excel to popularny program należący do pakietu Office oferowanego przez firmę Microsoft. Wykorzystywany jest przede wszystkim do tworzenia różnego rodzaju wykresów, zestawień czy raportów przy pomocy arkusza kalkulacyjnego. Jest to aplikacja używana zarówno przez osoby indywidualne, jak i przedsiębiorców.

Kursy dla początkujących i zaawansowanych

W zależności od potrzeb dostępne są kursy dla osób początkujących, które nigdy nie miały do czynienia z tego rodzaju oprogramowaniem, jak i zaawansowanych użytkowników, którzy pragną pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę. Na etapie podstawowym uczestnik szkolenia poznaje przede wszystkim podstawowe funkcje Excela. Tego rodzaju szkolenia mogą mieć charakter stacjonarny lub być prowadzone przy użyciu platformy internetowej. Czas trwania kursu uzależniony jest przede wszystkim od jego zakresu. Jeśli ktoś pragnie zapisać się na stacjonarne szkolenie excel dla księgowych warszawa jest odpowiednim do tego miejscem. W stolicy bez trudu znaleźć można profesjonalne kursy prowadzone dla konkretnych grup zawodowych.

Przebieg standardowego kursu

Profesjonalne szkolenia excel powinny odbywać się w niewielkich grupach i być prowadzone przez doświadczonego i wykwalifikowanego edukatora. Każdy z uczestników kursu musi pracować samodzielnie przy własnym komputerze z zainstalowanym oprogramowaniem, najlepiej w takiej wersji, z jakiej korzysta na co dzień.  Zdobywanie wiedzy polega na słuchaniu wykładowcy, który tłumaczy najważniejsze kwestie, a następnie wykonywaniu praktycznych ćwiczeń. Ilość teorii powinna być ograniczona do niezbędnego minimum. Zwykle uczestnicy kursów mają dostęp do omawianych materiałów szkoleniowych, do których mogą powracać po odbytych zajęciach. Po zakończeniu szkolenia jego uczestnik powinien otrzymać certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

 

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jak wyglądają szkolenia z excela?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


17 − 13 =