Co to jest market dłużników? 

Co to jest market dłużników? 

Firmbee.com/pexels.com

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prowadzisz firmę i masz problem z dłużnikami, którzy wciąż nie zapłacili za wykonane przez Ciebie usługi, lub produkty? Niezapłacone w terminie należności to coraz większy problem wielu przedsiębiorstw: nie tylko tych wielkich, które wystawiają tysiące faktur miesięcznie, ale i tych mniejszych, dla których każda zapłata ma naprawdę duże znaczenie. Co możesz zrobić? Jak szybciej odzyskać należności?

Wystaw dług na sprzedaż – psychologia dłużnika

Wyobraź sobie, że sam masz niezapłacone należności i nagle otrzymujesz powiadomienie, że Twój dług wobec jakiejś firmy został wystawiony na sprzedaż, na giełdzie wierzytelności. Nie brzmi to dobrze, prawda? Zgadza się: informacja o tym, że Twoje zadłużenie trafiło na market dłużników sprawia, że zaczynasz się zastanawiać nad tym co będzie jeśli kupi je specjalistyczna firma windykacyjna, albo ktoś, kto pociągnie Cię sądownie do obowiązku zapłaty. Do tego dojdą koszty, odsetki…

W tym momencie w głowie osoby posiadającej niespłacony dług, nieuregulowaną fakturę itd rodzą się wątpliwości i obawy. A może lepiej spłacić to, czego nie zrobiłem do tej pory i mieć sprawę z głowy zanim konsekwencje będą poważniejsze? Z taką właśnie pomocą dla firm, które mają wiele niezapłaconych faktur przychodzą platformy typu https://system3000.pl/ – w których wystawienie długu do sprzedaży na giełdzie jest bezpłatne i może wybitnie przyczynić się do szybszego odzyskania należności.

W nomenklaturze windykacyjnej istnieje takie powiedzonko: „każdy dług musi zostać spłacony”. I chociaż wiemy, że rzeczywistość bywa inna, to większość faktur nieopłaconych w terminie udaje się odzyskać z rynku właśnie dzięki pomocy wyspecjalizowanych w tym platform, firm i usług.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*