Jak odmienić wygląd swojej elewacji?

Żyjemy w świecie, który zmienia się niesamowicie szybko. Dotyczy to wielu dziedzin życia, ale najwyraźniej możemy zauważyć też różnice na naszych ulicach. Nowe trendy dotyczące architektury pojawiają się ostatnio z szybkością światła i czasami może okazać się, że bardzo nowoczesna elewacja naszego domu, którą robiliśmy 5 lat temu, obecnie jest zupełnie niemodna. Nie warto jednak ślepo podążać za hitami lansowanymi przez prasę branżową. Lepiej postawić na zawsze modną klasykę, która będzie się prezentować gustownie przez wiele długich lat.

Niedrogi sposób na metamorfozę elewacji

Chcąc osiągnąć efekt stylowej kamienicy, powinniśmy sięgnąć po sztukaterię gipsową. Do odmienienia naszego domu wystarczą gzymsy elewacyjne Cena takich elementów jest naprawdę niewygórowana, a rezultaty mogą być fantastyczne. Sprawna ekipa remontowa szybka zamontuje listwy, które stworzą charakterystyczne dla starego budownictwa linie poziome na budynku. Możemy też z tego typu sztukaterii stworzyć ramy wokół okien, jak również niebanalne bonie na krawędziach.

Lista gipsowych elementów ozdobnych dostępnych w sklepach stacjonarnych i internetowych jest bardzo długa, a to daje nam wiele opcji ich ułożenia. Jeśli sami nie czujemy się na siłach, by zaprojektować metamorfozę elewacji, poprośmy o pomoc architekta. On stworzy wizualizację, dzięki której będziemy mogli wyobrazić sobie ostateczny wygląd domu i sporządzi dokładne wytyczne dla ekipy remontowej, co pozwoli uniknięcia wpadek i dam nam możliwość zachowania odpowiednich proporcji budynku.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jak odmienić wygląd swojej elewacji?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


14 − 11 =