Dekoracje do wesela tematycznego – jak je przygotować?

Dekoracje do wesela tematycznego – jak je przygotować?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pary młode coraz częściej decydują się na oryginalną formę wesela, by zaskoczyć gości i nadać przyjęciu indywidualnego charakteru. Narzeczeni nie chcą standardowych dekoracji, które nie wyróżnią ich sali od innych imprez rodzinnych. Wiele par wybiera motyw przewodni, związany np. z ich wspólnymi zainteresowaniami lub historią miłości. W ostatnich latach popularne stały się właśnie wesela tematyczne, których charakter mają podkreślić przede wszystkim odpowiednio dobrane dekoracje.

Wesele tematyczne skrojone na miarę pary młodej

Motyw przewodni wesela powinien być przede wszystkich dopasowany do narzeczonych. Wesele tematyczne pozwala na nadanie niepowtarzalnego charakteru przyjęciu, indywidualnego tylko dla tej pary. Warto więc przyjrzeć się ważnym momentom w życiu narzeczonych. Może pierwszą randkę spędzili w kinie, oglądając ulubiony film? To właśnie on może stać się motywem przewodnim! Jeśli para uprawia wspólnie jakąś dziedzinę sportu, temat wesela może do tego nawiązywać. Jeśli kocha podróże, warto ująć motyw podróży w dekoracjach weselnych. Wesele morskie, żeglarskie, związane z wędrówką górską czy ulubionym filmem? Wszystko jest możliwe!

Dekoracje dopasowane do motywu wesela

Temat wesela podkreślają przede wszystkim dekoracje. Warto zacząć już od odpowiedniej formy zaproszeń. Oznacza to, że motyw przewodni nie powinien być wybrany na ostatnią chwilę, a na wiele miesięcy przed ślubem, by zdążyć odpowiednio zaplanować wszystkie dodatki. Jeśli jest to możliwe, dobrze, by nawiązujące dekoracje pojawiły się nie tylko na sali weselnej, ale również w urzędzie czy w kościele. W dopięciu wszystkiego na ostatni guzik pomogą profesjonaliści. Jeśli para chce zorganizować wesele tematyczne, pomocna będzie agencja ślubna LaRosa – dekoracje ślubne i weselne w Toruniu przygotowuje od wielu lat  z powodzeniem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*