Czym jest sucha zabudowa?

BUDUJ NOWOCZEŚNIE

Sucha zabudowa to podstawa każdej nowoczesnej budowy i filar nawet najmniejszego remontu. Wykorzystywana jest praktycznie wszędzie: w pokoju, łazience, garażu, kuchni, a także na poddaszu. To szeroka gama materiałów, niezbędnych w pracach wykończeniowych i remontowych. W jej skład wchodzą m.in.: płyty budowlane, profile do suchej zabudowy, płyty kartonowo–gipsowe, montowane przy użyciu kleju. Nie wymaga specjalnego tynkowania, ani gipsowania.

POLE DO POPISU DLA AMATORÓW ARANŻACJI

Dostęp do szerokiego asortymentu płyt umożliwia tworzenie pomysłowych aranżacji. Pomieszczenia narażone na wilgoć, czyli łazienki i kuchnie, wymagają użycia płyt wodoodpornych. Idealnie nadają się one do zabudowy kabin prysznicowych, obudowy stelaży podtynkowych, a także do budowy przeróżnych półek, czy wnęk. Do pomieszczeń suchych wystarczy użyć zwykłych płyt kartonowo-gipsowych. Podobnie w przypadku sufitów podwieszanych, które dobrze wykończyć przy pomocy dedykowanych taśm i siatek. W zależności od przeznaczenia, w asortymencie znajdziemy płyty o różnych grubościach. Uzupełnieniem oferty są wszelkiego rodzaju profile, wieszaki i łączniki: https://juga.pl/pol_m_SYSTEMY-BUDOWLANE_SUCHA-ZABUDOWA_PROFILE-DO-SCIAN-I-SUFITU-170.html 

Sucha zabudowa to sposób na szybkie i efektywne wykańczanie wnętrz. Gwarantuje sprawne przeprowadzenie aranżacji, eliminując kurz i bałagan, a dając podstawę do zastosowania przeróżnych form dekoracyjnych, jak: farby, tapety, masy ozdobne, naklejki, tynki dekoracyjne i wiele innych.

 

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Czym jest sucha zabudowa?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


15 + pięć =