ATUTY FILTRA I ZŁOŻA AQUALEN

Złoża Aqualen zastosowane w filtrach to rozwiązanie w pełni innowacyjne zastępujące dystrybutor wody Warszawa to miasto, gdzie można je łatwo nabyć. Z pewnością ciężko będzie znaleźć je w produktach innych producentów. Dzięki filtrowi skutecznie zostają usunięte metale ciężkie z wody o dowolnym stopniu twardości (wykazuje 800 razy większe powinowactwo względem jonów metali ciężkich niż jonów wapnia i magnezu, umożliwiając wchłanianie metali ciężkich bez względu na poziom twardości wody). Znaczna część filtrów do wody na rynku nie wykazuje takich właściwości. Zawarte aktywne srebro ma lepsze właściwości bakteriostatyczne, powoduje wzrost efektywności bakteriostatycznej filtra, a jednocześnie obniżenie zawartości srebra.

Filtr Morion jest niewielkich rozmiarów, a w dodatku o oryginalnym designie. To jedyne takie urządzenie w swojej klasie. Sprawdzi się w tzw. inteligentnym domu, w którym nie można zamontować np. urządzeń do jonizacji wody. Nie zajmuje wiele miejsca, więc zmieści się w każdym pomieszczeniu. Wymiana wkładów jest bardzo prosta, każdy sobie z nią poradzi.

MORION POLECANY RODZINOM

System Morion jest doskonały w domach, w których przebywają małe dzieci. Woda poddana odwróconej osmozie jest zmiękczona i oczyszczona z bakterii oraz szkodliwych związków Sprawdzi się podczas kąpieli noworodków i niemowląt, ponieważ nie zawiera wysuszającego skórę chloru. Można zrezygnować również z używania różnego rodzaju kosmetyków nawilżających oraz z chusteczek nawilżających. Proste, naturalne sposoby są przecież najlepsze dla delikatnej skóry maluszków. Twoje dziecko będzie zdrowe i szczęśliwe, a Ty zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Przygotowywanie posiłków dla dzieci będzie w pełni bezpieczne, gdy użyjesz czystej wody. Możesz stosować ją również do sprzątania lub uzupełnić nią żelazko.

JAKOŚĆ I ATESTY

Aquaphor może pochwalić się tym, że:

  • zawiera certyfikat ISO 9001 wydany zgodnie ze standardami TUV Nord. Około 10% filtrów z każdej partii produkcyjnej jest dokładnie sprawdzanych, zanim opuści zakład,
  • wszystkie z dostępnych filtrów do wody i wkładów filtrujących Aquaphor posiadają ważne atesty Państwowego Zakładu Higieny (PZH),
  • certyfikaty wydane przez agencje oraz niezależne laboratoria potwierdzają najwyższą jakość wody i zgodność z międzynarodowymi standardami.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "ATUTY FILTRA I ZŁOŻA AQUALEN"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


3 × 5 =