W jakim stylu urządzić łazienkę?

Łazienka to jedno z kluczowych pomieszczeń w całym domu, gdzie oddajemy się nie tylko czynnościom higienicznym, ale też po prostu relaksowi, zanurzeni w ciepłej wodzie z pianą. Ceramika oraz armatura są przede wszystkim elementami wykończenia wnętrz, choć coraz częściej przyjmują formę prawdziwych dzieł sztuki, które z podziwem obserwujemy. Niewątpliwie łazienka to część domu, która powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też po prostu estetycznie urządzona.

Nie jest to wcale sprawa prosta, zwłaszcza że istnieje co najmniej kilkadziesiąt stylów aranżacyjnych według, których to pomieszczenie można ustawić lub po prostu się zainspirować. W jakim zatem stylu urządzić łazienkę? Na jakie dodatki się zdecydować? Wybrać płytki firmy Cersanit takie jak te dostępne na https://plytki24.pl/cersanit/cat_3.html czy innej znanej marki? Co z sanitariatami?

Królewska łazienka w moim stylu

Jednym z pomysłów jest oczywiście design nowoczesny bazujący na szarości oraz betonie. Należy tutaj pamiętać o prostych trikach oraz równowadze. Przewaga szarości wcale nie oznacza, że nie można tu zastosować bardziej wyrazistych kolorów. Na płytkach Tubądzin można wybrać oryginalny wzór lub zastosować dekorację w intensywnym kolorze.

Podstawową zasadą tego stylu jest przede wszystkim minimalizm oraz wyważenie proporcji oraz ilości wyposażenia. Im więcej, tym gorzej dla nowoczesnej aranżacji.
Z kolei łazienka naturalna to przewaga drewna oraz ciepłych barw. Optymalnym zestawieniem kolorów jest tutaj biel i brąz, a w dodatkach warto zaakcentować pochodzące z natury produkty, np. uwidocznić słoje drewna.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "W jakim stylu urządzić łazienkę?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


siedem − 4 =