Urządzenia szpiegowskie, które łatwo ukryć

Jeszcze jakiś czas temu szpiegowskie gadżety używane były tylko przez profesjonalnych detektywów. Dziś jednak, posługuje się nimi coraz więcej zwykłych ludzi. Urządzenia szpiegowskie to doskonały sposób na sprawdzenie pewnych informacji, jak również środek wspomagający nasze poczucie bezpieczeństwa. Zwiększona popularność urządzeń szpiegowskich wiele zawdzięcza modyfikacjom przeprowadzonym przez producentów, które zmieniły większość z nich w miniaturowe i proste w użyciu urządzenia.

Praktyczne gadżety detektywistyczne

Żeby wybrać odpowiedni sprzęt detektywistyczny potrzeba mieć jasno określony cel oraz potencjalne miejsce jego użycia. Urządzenia detektywistyczne spełniają swoja role tylko wtedy, gdy idealnie wtapiają się w otoczenie i nie zostaną zauważone. Przyjrzyjmy się zatem, jakie dyskretne gadżety będą miały najlepsze zastosowanie.

Jeżeli naszym głównym celem jest uwiecznienie treści rozmowy to najlepszym rozwiązaniem będą dyktafony. Wybierając idealny model, uwagę powinniśmy zwrócić na takie parametry jak waga, rozmiar oraz pojemność pamięci. Obecnie na rynku znajdziemy najróżniejsze rodzaje dyktafonów, jednak za najbardziej praktyczne uważa się te wbudowane w pendrive oraz tzw. długopisy szpiegowskie. Wiele z nich poza opcją nagrywania umożliwia również rejestrację obrazu.

Decydując się na zakup takiego długopisu, ważne jest, aby upewnić się, czy podczas nagrywania rejestruje on znak wodny wraz z wyświetlaną godziną i datą. Ta jedna mała różnica może zdecydować o tym, czy przedstawiony przez nas dowód zostanie rozpatrzony w przypadku ewentualnej rozprawy sądowej.

Innym przydatnym narzędziem każdego detektywa jest również lokalizator GPS. Możemy umieścić go wraz z podsłuchem. Włożona do niego karta SIM łączy się z siecią komórkową i pokazuje dokładne zmiany położenia naszego lokalizatora.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Urządzenia szpiegowskie, które łatwo ukryć"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


siedemnaście − 4 =