Uniwersalna i wygodna odzież do noszenia na co dzień

Uniwersalna i wygodna odzież do noszenia na co dzień
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Codziennie stoimy przed wyborem, w co się ubrać. Choć z pewnymi wyjątkami jak np. uniform obowiązujący w miejscu pracy, mamy duże pole do decyzji. Często musimy wybierać między komfortem a modą. Na szczęście współczesna moda wychodzi nam naprzeciw i możemy znaleźć kompromis, czyli być na bieżąco z trendami, a także czuć się dobrze przez cały dzień.

Streetwear – co to jest?

Jak już ujawnia sama nazwa, jest to styl zainspirowany inspirowany ulicą, przestrzenią publiczną. Jest to bardzo szerokie pojęcie, które nieustannie ewoluuje, przekształca się i łączy wiele elementów. Jego głównymi inspiracjami było środowisko hip-hopowe oraz punkrockowe. Choć korzenie streetwearu zakładają pewną dozę prowokacji i buntu, obecnie można spotkać się z wieloma grzeczniejszymi, spokojniejszymi stylizacjami, przez to jest to bardzo uniwersalny styl.

Sklep streetwear to najlepsze miejsce, aby zakupić ubrania, które będą bazą naszych stylizacji. Warto zainwestować w sneakersy, które w zależności od wybranego modelu mogą być zarówno bardzo nieformalne, jak i bardziej poważne. Pamiętajmy o tym, że aby osiągnąć konkretny efekt możemy użyć dodatków w docelowym stylu np. glamour. Bazowymi elementami stylu streetwear są też bluzy z wielobarwnymi nadrukami, koszulki, a także spodnie – od dresów po rurki. Outfit warto zwieńczyć wyborem odpowiedniej czapki. Tutaj też panuje duża dowolność, a najbardziej klasycznym wyborem jest czapka z daszkiem. Jest to styl, który można z łatwością dopasować do swoich upodobań tak, aby czuć się modnie, a równocześnie komfortowo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*