Tablet czy smartfon – co przyda się w pracy biurowej?

Pracując w biurze, musimy być ciągle mobilni. Pomimo, że spędzamy większość czasu tylko w jednym miejscu, to i tak musimy mieć stały dostęp do internetu. Czasy komputerów stacjonarnych powoli odchodzą w przeszłość. Te są zastępowane przenośnymi urządzeniami, które oferują większą wygodę użytkowania. Sklep z telefonami daje możliwość zakupu takiego sprzętu, jaki chcemy.

Smartfon Huawei y560-l01 bardzo dobrze sprawdzi się wtedy, gdy potrzebujemy więcej mobilności. Będzie idealny na dalsze wyjazdy. Jeśli nasza praca ma charakter ciągłego przemieszczania się, to by nie tracić czasu – musimy pracować w każdym miejscu, gdzie akurat się znajdujemy. Używanie telefonu niesie za sobą tę zaletę, że przy jego pomocy możemy pisać maile, dzwonić, czy robić notatki tym niewielkim urządzeniem.

Kiedy przyda się tablet?

Tablet będzie za to lepszy w sytuacji, gdy pracujemy na miejscu. Brak konieczności przemieszczania się w ramach obowiązków zawodowych sprzyja temu, by posiadać sprzęt z większym ekranem. Zadania, które musimy wykonywać w trakcie pracy również mają tutaj znaczenie. Tablet lepiej sprawdzi się w przypadku zawodów kreatywnych, jak architekci, czy graficy. Jego większy ekran będzie doskonałym narzędziem do rysowania projektów.

Część osób twierdzi także, że na tablecie łatwiej się pisze. Posiada on ekran o większych wymiarach, niż ten, który ma smartfon, dlatego jeśli nabierzemy wprawy, to pisanie z użyciem tabletu będzie szło nam szybciej, dlatego odpisywanie na maile będzie efektywniejsze.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Tablet czy smartfon – co przyda się w pracy biurowej?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


5 × 3 =