Salon z jadalnią – jak wyposażyć

Mieszkania, które są dostępne na rynku charakteryzują się tym, że mają połączony salon z jadalnią. Rozwiązanie całkiem wygodne w użytkowaniu, ale nie łatwe do zagospodarowania. Jak dobrze wyposażyć salon z jadalnią, by było przytulnie i funkcjonalnie?

Ciekawy salon z jadalnią

W salonie przyda się wygodna kanapa. Można kupić jedną dużą, która będzie zajmowała dużo miejsca, lub zdecydować się na kanapę modułową i dowolnie ją przestawiać. Modne modele są dostępne m.in. tutaj: https://selsey.pl/k/246/kanapy.

Jeżeli macie dzieci, to wybierzcie kanapę z materiałem odpornym na zabrudzenia. Będzie ona pewnie kosztowała trochę więcej, ale dzięki temu Wy będziecie mieli spokojniejsze nerwy. Obok kanapy postawcie stolik kawowy. W salonie będzie pewnie też telewizor, więc trzeba poszukać szafki rtv. Znajdźcie taką, która będzie miała zamykane półki, lub szuflady. Będziecie mogli ją wykorzystać do trzymania dokumentów i innych niezbędnych rzeczy.

Zadbajcie o dodatki takie jak poduszki, ramki na zdjęcia czy wazony na kwiaty. To dzięki nim w domu jest przytulnie i ciepło.

W części jadalnianej na pewno potrzebny będzie stół i krzesła. Ładne stoły do jadalni można kupić w sklepach stacjonarnych oraz przez internet. Trzeba tylko wiedzieć, w jakim stylu chcemy urządzić tę przestrzeń. Dobrze jest wraz ze stołem kupić krzesła. Oszczędzacie tym samym czas.

Aby rozdzielić salon od jadalni zastosujcie różne oświetlenia. Nad salonem powieście ładny żyrandol, pasujący do wystroju wnętrza. W części jadalnianej natomiast oświetlenie powieście nad stołem. Dzięki temu określicie, gdzie są te dwie strefy. Innym sposobem, określeniem stref jest położenie w salonie dywanu.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Salon z jadalnią – jak wyposażyć"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


13 − dziesięć =