Przeszczep włosów – jakie ma zalety?

Przeszczep włosów – jakie ma zalety?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przeszczep włosów istnieje od dziesięcioleci i jest powszechną procedurą, która jest często stosowana w leczeniu łysienia typu męskiego. Przeszczep włosów to świetny sposób na odzyskanie naturalnego wyglądu. Jest to również doskonała opcja dla osób, które łysieją i chcą zapobiec dalszej utracie włosów, lub tych, którzy ucierpieli w wyniku oparzeń lub wypadków, które zniszczyły ich naturalne włosy.

Oto niektóre z zalet przeszczepu włosów:

Naturalnie wyglądające rezultaty 

Przeszczep włosów może zapewnić naturalnie wyglądające rezultaty, ponieważ zabieg odbywa się etapami (w ciągu kilku miesięcy). W każdej fazie z tylnej lub bocznej części skóry głowy pobierane są małe obszary zdrowych mieszków włosowych od dawcy i przeszczepiane w łysiejące miejsca na głowie. Proces ten jest powtarzany aż do uzyskania pożądanej ilości włosów.

Nikt nie będzie wiedział, że poddano się operacji 

W przeciwieństwie do innych form chirurgii kosmetycznej, takich jak lifting twarzy czy plastyka nosa, które wymagają nacięć wraz ze szwami i bandażami, nie ma widocznych dowodów na to, że przeszedłeś przeszczep włosów. Po zabiegu skóra głowy zostanie przykryta bandażami, a lekarz będzie się upewniał, że wszystkie przeszczepy zostały umieszczone prawidłowo. Po zdjęciu bandaży nikt nie będzie w stanie stwierdzić, gdzie zostały one umieszczone na głowie, ponieważ będą się one dobrze komponować z otaczającymi je włosami.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego zabiegu, to koniecznie sprawdź stronę internetową: https://centrumkierach.pl/przeszczep-wlosow/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*