Pot, krew i anarchia – ubiór z logiem ulubionej kapeli

Modna i wygodna stylizacja zimowa to nie tylko ciepła kurtka, spodnie i ocieplane buty, ale także ciekawe elementy garderoby, które można wykorzystać do podkreślenia naszego charakteru i osobowości. Dla wszystkich fanów subkultury punkowej i rockowej, idealnymi akcesoriami będą więc różnego rodzaju zdobione rękawiczki, szaliki oraz czapki. Zwłaszcza te ostatnie świetnie nadają się do zaakcentowania naszych upodobań.

Logo zespołu, pacyfa i anarchia – czego chcieć więcej?

Chyba już przywykliśmy do tego, że zima to okres szary, ponury, kiedy to ludzie raczej niechętnie wyróżniają się z tłumu, a wręcz suną ulicami w bezbarwnym korowodzie. Tym bardziej jest to idealny moment, by podkreślić swój bunt przeciw systemowi oraz/lub ogólnemu marazmowi. Czapka z pacyfą lub charakterystyczną literą „A” wpisaną w okrąg to tylko nieliczne z pomysłów, jakie można wykorzystać przy okazji planowania swojej jesiennej i zimowej stylizacji.

Przykładowe elementy do uzupełnienia naszej garderoby można przejrzeć m.in. na https://rocktopia.pl/844-anarchy. Podobno diabeł tkwi w szczegółach. Dlaczego więc nie wpleść go w każdy element garderoby? Czapka to przecież nie tylko ubranie, które ma nam zapewnić zabezpieczenie przed mrozem i wiatrem.

Skoro logo zespołu traktuje się jako odzwierciedlenie tego, co nam w duszy gra, warto umieścić je także na swojej czapce, celebrując np. kultową kapelę Anvil: https://rocktopia.pl/856-anvil. Tak dopasowane i dobrane do naszego stylu nakrycie głowy z pewnością zapewni nam nie tylko ciepło, ale i żar heavy metalowej werwy.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Pot, krew i anarchia – ubiór z logiem ulubionej kapeli"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


trzy × 2 =