Jakie sprzęty są przydatne w nowoczesnej łazience?

Choć wydawać się może, że łazienka jest na tyle uniwersalnym pomieszczeniem, iż niewiele zmienia się w niej na przestrzeni lat, to także w kontekście tego wnętrza znajdziemy coraz to nowocześniejsze sprzęty. Co okaże się przydatne?

Design i wygoda

Współczesne łazienki to połączenie ciekawych aranżacji z utrzymaniem i zwiększaniem komfortu korzystania z takiego pokoju. Dawniej przy wannach montowano osłony, lecz wyglądają one obecnie groteskowo i zamiast tego stosuje się parawany nawannowe. Bardzo dobrze się prezentują, a przy tym gwarantują większą dyskrecję podczas kąpieli i unikniemy dzięki nim zachlapanej podłogi.

Melodią przeszłości stają się również duże umywalki stojące, bowiem w nowoczesny design lepiej wpisuje się umywalka nablatowa. Umieszczana jest przeważnie na płycie ceramicznej, a czasem na blatach imitujących drewno, co wygląda niezwykle stylowo.

Innowacyjne technologie

Wraz z rozwojem technologicznym sprzęty elektroniczne i nietypowe rozwiązania wkraczają również do takich, bardziej intymnych miejsc w domu. Powszechnie stosowanym i obecnie już niedrogim urządzeniem są elektroniczne wagi, które pokazują nie tylko masę ciała, ale analizują też jego skład, podając między innymi poziom tłuszczu, wody czy masy mięśniowej.

W wielu domach można również spotkać głośnik bluetooth, który montuje się do prysznica, by korzystając z niego spokojnie słuchać ulubionej muzyki. Pomału na rynek wkraczają jeszcze bardziej innowacyjne sprzęty pokroju interaktywnego lustra (sterowanego niczym tablet) czy też pralki z dostępem do internetu (dzięki czemu można nią sterować zdalnie).

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jakie sprzęty są przydatne w nowoczesnej łazience?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


czternaście − 1 =