Jakie są najpopularniejsze gadżety kibiców?

Koszulki, czapki i szaliki

Kibic sportowy to osoba, która pragnie utożsamiać się ze swoją ukochaną drużyną. Najłatwiej może to zrobić, nosząc na sobie strój w barwach klubu. Największą popularnością cieszą się koszulki piłkarskie. Produkty te dostępne są zarówno w mniejszych rozmiarach przeznaczonych dla dzieci, jak i większych dla dorosłych. Oryginalna koszulka Realu Madryt może będzie kosztować kilkaset złotych.

Cena z tego rodzaju produktu uzależniona jest zwykle od popularności klubu i osiąganych przez niego sukcesów. Kibic wybierający się na mecz chętnie zabiera ze sobą również szaliki oraz czapki w klubowych barwach. Tego rodzaju produkty dostępne są zwykle już za kilkadziesiąt złotych. Rosnącą popularnością cieszą się także t-shirty damskie, męskie lub dziecięce z logo konkretnego zespołu.

Inne popularne gadżety i akcesoria

Prawdziwy kibic nie ogranicza się wyłącznie do odzieży. Zazwyczaj dysponuje on wieloma innymi ciekawymi gadżetami, które sam kupił lub dostał w prezencie. Jednym z nich z pewnością jest kubek lub kufel. Nie kosztują wiele, a potrafią prezentować się niezwykle okazale. Niektórzy korzystają z nich na co dzień, inni ustawiają je w przeszklonej witrynie i traktują jako cenną ozdobę. Gadżety kibica powinny być nie tylko efektowne, ale i funkcjonalne. Takie z pewnością są breloki do kluczy lub smycze.

Do nabycia w sklepach sportowych są również różnej wielkości klubowe maskotki, gry czy puzzle. Tego rodzaju produkty są chętnie kupowane przez rodziców, którzy pragną, by ich dzieci również wyrosły na kibiców danego zespołu. Ilość dostępnych gadżetów jest naprawdę duża, dlatego każdy miłośnik sportu bez trudu znajdzie produkt, który przypadnie mu do gustu.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jakie są najpopularniejsze gadżety kibiców?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


19 − 13 =