Jakie są najbardziej popularne fasony koszulek męskich?

Jak nazywają się fasony koszulek dedykowanych mężczyznom? Które z nich uznać można za najbardziej popularne? Prezentujemy wybrane modele odzieży projektowanej dla panów. Sprawdź, które z nich masz już w swojej szafie.

Popularna i ciągle modna koszulka polo

Budowa koszulki polo jest na tyle charakterystyczna, że rozpoznają ją nawet osoby, które się modą nie pasjonują. Materiałowy kołnierzyk, krótkie rękawy i obszyte guzikami wycięcie w dekolcie to zestawienie często pojawiające się w szafach panów. Koszulki te wybierane są przez mężczyzn tym bardziej, że tworzą je nawet najbardziej znane marki. Do najsłynniejszych projektów tego typu odzieży należy zwłaszcza koszulka polo Ralph Lauren z charakterystyczną naszywką dżokeja na koniu.

T-shirt niezmiennie w szafach panów

T-shirt, czyli koszulka z krótkim rękawem, jest niewątpliwie najpopularniejszym fasonem tego typu ubrań. Modele szyte są nawet w największych rozmiarach, oferując wygodę tak potrzebną mężczyznom. Projekty t-shirtów wychodzą nie tylko spod rąk nieznanych krawcowych, lecz także światowych marek. Ich design jest bardzo zróżnicowany, a przez to fason ten ma uniwersalny charakter i może być częścią wielu stylizacji.

Nie tank top, a T-shirt z długim rękawem!

Alternatywą dla tradycyjnych t-shirtów są koszulki z długim rękawem, równie popularne wśród panów. Ich cienki, lekki materiał jest najczęściej dopasowany do sylwetki noszącego go mężczyzny. Koszulki te mogą mieć standardową formę z lekkim dekoltem, bądź przybierać atrybuty koszulek polo.

Na stronie https://vip-brands.pl/ obejrzeć można fasony z długim rękawem, które posiadają charakterystyczny kołnierzyk i wycięcie wykończone guzikami.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jakie są najbardziej popularne fasony koszulek męskich?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


9 − 8 =