Jak zrobić profesjonalne manicure nie wychodząc z domu?

Jak zrobić profesjonalne manicure nie wychodząc z domu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne i zadbane dłonie mogą być wizytówką niejednej kobiety. Nienagannie wyglądający i starannie wykonany manicure może pomóc w tym, by poczuć się lepiej. Jeszcze do niedawna zabiegi takie najczęściej wykonywane były w salonach kosmetycznych, dziś jednak coraz więcej kobiet decyduje się na samodzielne ich wykonanie, bez wychodzenia w domu. Przyjrzyjmy się, jak zadbać o paznokcie w zaciszu własnego mieszkania.

Niezbędne wyposażenie

Aby móc cieszyć się samodzielnie wykonanymi paznokciami hybrydowymi, musimy zacząć od skompletowania niezbędnych kosmetyków i akcesoriów. To, co z pewnością nam się przyda to lampa LED, którą kupić możemy np. na stronie https://powerlook.pl/lampy-led. Kolejne niezbędne elementy to: lakiery hybrydowe, baza i top, aceton kosmetyczny, cleaner, cążki do paznokci, waciki bezpyłowe, bloczek polerski oraz pilnik.

Kiedy posiadamy już wszystko to, co jest nam potrzebne, możemy przystąpić do pracy. Na samym początku musimy zająć się skórkami wokół paznokcia poprzez delikatne wycięcie ich za pomocą cążek. Następnie należy zmatowić naszą płytkę paznokcia – w tym celu skorzystamy z bloczka polerskiego i cleanera. Teraz jest już czas, by zacząć malować nasze paznokcie – zaczynając od nałożenia na nie bazy, którą musimy utwardzić przez określony czas pod lampą UV. Po tym pozostaje już tylko dwukrotne pomalowanie każdego z paznokcia lakierem hybrydowym, pamiętając o tym, by za każdym razem utwardzić je pod lampą UV. Na sam koniec nakładamy top i możemy cieszyć się odmienionym wyglądem naszych dłoni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*