Jak zamontować moskitierę?

Zanim nadejdzie lato, wiele osób decyduje się na zakup moskitiery. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Ciepła pogoda sprzyja rozwojowi wielu gatunków owadów, które chętnie przesiadują w domach i mieszkaniach. Jeśli chodzi o dobrej jakości moskitiery producenci zapewniają specjalne uchwyty, które sprawiają, że montaż ochron jest niezwykle prosty. 

Od czego zacząć?

Na początku należy oczyścić ramę okna, by umożliwić najlepszą przyczepność. Sam montaż jest zależny jest od rodzaju moskitiery, marki, a także samego wejścia czy okno, do którego ma być ona zamocowana. Część moskitier można mocować za pomocą specjalnej taśmy z rzepem – całą wewnętrzną ramę należy dokładnie obkleić przygotowaną w zestawie taśmą. Inne moskitiery, ze względu na stelaż i liczne wzmocnienia muszą być mocowane za pomocą ramki i specjalnych uchwytów. W tym przypadku wystarczy wcisnąć ramkę w okno do gumowej uszczelki. W każdym przypadku należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji dołączonej do moskitiery przez producenta.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jak zamontować moskitierę?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


dwadzieścia − 11 =