Jak zadbać o nowy image – plastyka powiek i miesięczne soczewki kontaktowe

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Nie dziwnego. Medycyna estetyczna pozwala bowiem na zachowanie urody i młodego wyglądu. Co więcej, zabiegi tego typu są całkowicie bezpieczne i pozwalają na zachowanie całkiem sporej dozy naturalności. Wśród zabiegów medycyny estetycznej dużą popularnością cieszą się zwłaszcza te związane z okulistyką.

Plastyka powiek

Jednym z tego typu zabiegów jest plastyka powiek. Pozwala na zachowanie młodego wyglądu, sprężystej skóry oraz na pozbycie się zmarszczek. Zabieg plastyki powiek poleca się przede wszystkim tym osobom, które borykają się z wiotczejącą skórką powiek lub z jej nadmiarem na powiekach. Zabieg pozwala na uzyskanie efektu odmłodzenia oka. Dzięki temu spojrzenie ponownie staje się wyraziste i bije od niego blask. Ważne jest jednak, aby taki zabieg przeprowadzany był w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Dlatego na zabieg medycyny estetycznej najlepiej udać się do specjalistycznego gabinetu, jakim jest Centrum Medyczne Słowik (http://www.slowikmed.pl/medycyna-estetyczna/).

Soczewki kontaktowe

Coraz więcej osób decyduje się także na rezygnację z okularów na rzecz soczewek kontaktowych, które zapewniają dużo większą wygodę i komfort. Na rynku dostępne są różne rodzaje soczewek. Dzięki temu każdy może dobrać takie, które najlepiej będą spełniać jego oczekiwania. Do wyboru są soczewki kontaktowe miesięczne, soczewki jednodniowe lub soczewki kontaktowe kolorowe. Wybór odpowiednich soczewek zawsze musi jednak być poprzedzony konsultacją okulistyczną.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jak zadbać o nowy image – plastyka powiek i miesięczne soczewki kontaktowe"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


1 × 2 =