Jak urządzić stylową sypialnię?

Urządzenie ciekawej i niebanalnej sypialni wymaga nieco wysiłku. Żeby stworzyć przytulne miejsce, które będzie miało swój charakter, musimy przede wszystkim wybrać stylowe łóżko. Mebel ten jest przecież głównym elementem tego pomieszczenia. Powinniśmy więc najpierw wybrać łóżko, które będzie współgrać z kolorem i podłogą ścian, a dopiero później „obudować” je innym wyposażeniem, dodatkami i dekoracjami.

Nowoczesna sypialnia nie musi być zimna

Wbrew pozorom, utrzymanie nowoczesnego stylu wcale nie musi oznaczać surowego i odpychającego wnętrza. Z powodzeniem możemy przełamać ten industrialny, minimalistyczny motyw poprzez wybranie łózka z tapicerowanym zagłówkiem. Modele takie jak https://hdfurniture.pl/produkt/lozko-metalowo-drewniane-eryk/ będą świetnym punktem wyjścia do stworzenia niecodziennej, współczesnej, ale zarazem przytulnej sypialni. Połączenie drewna, metalu i kolorowej tapicerki daje nam też duże pole do popisu w kwestii całej aranżacji.

Nie przesadzajmy

Sypialnia nie powinna być zatłoczona, nadmiar mebli i dodatków skutecznie zniszczy lekkość, do której chcemy dążyć. Niezbędnym wyposażeniem sypialni są na pewno (oprócz łóżka) szafki nocne i fotel, na którym będziemy mogli wieczorem przysiąść i się zrelaksować. Warto dobrać też lampki nocne, a ścianę nad łóżkiem ozdobić utrzymanym w podobnej, zwiewnej stylistyce, obrazem. Przy ciemnej podłodze dobrym pomysłem jest też zakup jasnego dywanu, który dodatkowo ociepli wnętrze. Nie wybierajmy też ciężkich zasłon czy rolet, lekkie przepuszczające światło firanki w zupełności wystarczą. 

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Jak urządzić stylową sypialnię?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


jeden × cztery =