Jak dokładnie określić potrzeby swojej skóry?

Jak dokładnie określić potrzeby swojej skóry?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Określenie potrzeb skóry jest bardzo ważne, aby dopasować właściwą pielęgnację, w tym metody działań i konkretne kosmetyki. Sprawdzanie jej w domu jest niezwykle trudne i rzadko przynosi realne korzyści. Najlepiej udać się w tym celu do kosmetologa, który dysponuje odpowiednimi urządzeniami. Taką ofertę ma np. esti life Warszawa to miasto, w którym znajduje się siedziba firmy. Aby określić potrzeby skóry wykonuje się tam dokładną, cyfrową analizę.

Badanie kosmetologiczne

Badanie analizy skóry odbywa się za pomocą kamery z wielokrotnym powiększeniem obrazu i pozwala ocenić kondycję skóry na ośmiu poziomach. Rozpoznanie przyczyn problemów umożliwia efektywniejsze dobranie zasad i kosmetyków do pielęgnacji skóry. Jednocześnie pozwala dopasować potrzebne zabiegi gabinetowe oraz pielęgnację domową. Badanie jest bezbolesne. Umożliwia szybki pomiar najważniejszych parametrów.

Zastosowanie specjalistycznych urządzeń daje możliwość na precyzyjny odczyt informacji i danych. Co więcej, każde badanie zakończone jest szczegółowym raportem, który opisuje stan skóry, a także zawiera wskazówki odnoszące się do właściwej pielęgnacji gabinetowej oraz domowej. Klientka otrzymuje taki raport i dzięki temu dokładnie wie, jak dbać o swoje ciało. Wcześniej można było wyłącznie określić rodzaj cery (sucha, tłusta, mieszana) na podstawie poziomu nawilżenia czy tendencji do przetłuszczania, technika rozwinęła się jednak na tyle, że możemy dzisiaj precyzyjnie badać skórę, zdobywając szczegółowe dane na jej temat.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*