Dodatki i akcesoria, które wzbogacą wrażenia z wesela

Dzień ślubu i wesela należy z całą pewnością do jednych z najważniejszych dni w życiu człowieka. Każdy młody człowiek ma pewne wyobrażenia jak ten dzień powinien wyglądać a po zaręczynach „prace” ruszają pełną parą! Suknia, lokalizacja, goście, menu po zespół muzyczny (albo DJ). Warto w tym wszystkim pamiętać jeszcze o takich kwestiach jak księga gości weselnych czy drobne upominki dla przybyłych gości.

Warto pamiętać, że ten dzień jest szczególny dla Młodej Pary ale również dla licznie przybyłych gości i warto zadbać o to aby przyjęcie było dla nich wyjątkowe. Można o to zadbać na wiele sposobów – poprzez mały upominek będący podziękowaniem za przybycie (np. cukierki w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, dżemy czy też miody w małych słoiczkach albo czekoladę w specjalnym opakowaniu) – pomysłów jest sporo. Dużą popularnością cieszą się również tzw. foto-budki, które pozwalają na szybkie wykonanie ciekawych zdjęć, które będą pamiątką z tego szczególnego dnia.

Księga gości weselnych

Mając wydrukowane zdjęcia z foto-budek częstą praktyką jest dołączanie ich do księgi gości. Można wtedy oprócz spersonalizowanego wpisu i życzeń dla Pary Młodej dokleić takie zdjęcie, które z pewnością wywoła uśmiech i miłe wspomnienia u osób, które będą ją później przeglądały. Księga gości weselnych stwarza pole do kreatywności i pozostawiania śladu przez gości weselnych a Parze Młodej daje możliwość powrotu do tego wspaniałego dnia nawet po wielu latach.

Warto w tym przypadku zadbać o odpowiedni wygląd i jakość księgi. Ma ona przetrwać co najmniej kilkadziesiąt lat więc warto aby była wykonana z wysokiej jakości materiałów, które będą gwarantować, że nie ulegnie ona szybkiemu zniszczeniu. Para Młoda z pewnością będzie się mogła pochwalić taką księgą gościom, którzy po ich ślubie będą ich odwiedzać.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Dodatki i akcesoria, które wzbogacą wrażenia z wesela"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


3 × trzy =