Czym warto zabezpieczyć meble na czas przeprowadzki?

Czym warto zabezpieczyć meble na czas przeprowadzki?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy się przeprowadzasz, chcesz się upewnić, że twoje meble są chronione podczas tego procesu. Możesz wybierać spośród wielu sposobów ochrony swoich mebli podczas przeprowadzki. Ważne jest, aby podjąć kroki w celu ochrony swoich mebli, aby dotarły do nowego domu w jednym kawałku. Oto kilka wskazówek, jak chronić swoje meble:

Użyj ruchomych koców lub podkładek 

Są one zazwyczaj wykonane z grubego plastikowego materiału i mają samoprzylepny podkład, więc pozostają na miejscu. Owijasz je wokół przedmiotu i zabezpieczasz taśmą lub paskami. Koce do przeprowadzek są niedrogie i występują w różnych rozmiarach dla różnych mebli.

Użyj folii termokurczliwej, folii stretch lub folii piankowej 

Ten rodzaj ochrony jest szczególnie przydatny, jeśli przenosisz przedmioty takie jak lustra lub obrazy, które mogłyby ulec uszkodzeniu, gdyby były zbyt mocno wstrząsane podczas procesu przenoszenia. Ten rodzaj ochrony pomaga również utrzymać kurz z przenoszonych przedmiotów, dzięki czemu jest mniej sprzątania po przeprowadzce.

Używaj folii bąbelkowej i kartonów do małych przedmiotów, takich jak lampy, szkło i naczynia 

Folia bąbelkowa jest łatwa w użyciu, ponieważ występuje w dużych arkuszach, które można przyciąć do dowolnego rozmiaru potrzebnego do ochrony małych przedmiotów, takich jak te wymienione powyżej, które łatwo uległyby uszkodzeniu, gdyby spadły na twardą powierzchnię z dużej wysokości (np. z wyższego piętra).

Jeśli chcesz wykorzystać usługi transportowe Poznań, jest miastem, w którym wielu specjalistów ma swoje siedziby.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*