Czym powinna kierować się przyszła panna młoda podczas wyboru sukni ślubnej?

Zakup sukni ślubnej to dla panien młodych jeden z najważniejszych elementów przygotowań do ceremonii, który w porównaniu z innymi czynnościami związanymi z weselem zabiera relatywnie dużo czasu. Sklepów z kreacjami dla przyszłych żon jest mnóstwo, a każdy proponuje nawet kilkadziesiąt modeli kreacji w najróżniejszych odcieniach i fasonach. Aby ułatwić sobie poszukiwania stylizacji idealnej, podkreślającej walory naszej sylwetki i urody, warto zaczerpnąć inspiracji z Internetu. To pozwoli nam wybrać styl oraz krój, który najbardziej nam się podoba. Resztę zweryfikujemy, przymierzając kolejne propozycje projektantów mody ślubnej.

Najważniejsze zasady dobierania sukni

To, czy zdecydujemy się na zwiewne, delikatne suknie ślubne, czy też odrobinę bardziej toporne modele w stylu księżniczek, zależy jedynie od naszych preferencji. Podczas wyboru musimy jednak pamiętać, że zarówno kolor, jak i fason kreacji ma duży wpływ na efekt. Jeśli więc mamy jasną karnację o wyraźnym odcieniu różu, poszukujmy złamanej, delikatnej śmietanki, kobiety w typie urody południowej pięknie zaprezentują się w kolorze ecru, a pani zima wspaniale będzie wyglądać w czystej jak śnieg bieli. W przypadku fasonu postarajmy się wyeksponować walory figury. Klepsydrę świetnie podkreśli rybka, a kolumnie kształtów doda princeska. Pamiętajmy, by na przymiarki zabrać ze sobą przyjaciółkę, mamę lub siostrę. One nieco bardziej obiektywnie ocenią nasz wygląd w poszczególnych wersjach kreacji ślubnych, dzięki czemu w dniu ceremonii będziemy spokojne o doskonałą, dopasowaną do nas stylizację.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Czym powinna kierować się przyszła panna młoda podczas wyboru sukni ślubnej?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


piętnaście − dziesięć =