Co ubrać do legginsów, żeby dobrze to wyglądało?

Legginsy to, wbrew obiegowej opinii, element garderoby, w którym każda kobieta może wyglądać dobrze. Bardzo dużo zależy tu jednak od jakości tego rodzaju spodni, ich koloru oraz stylizacji. Warto zapamiętać sobie, że takie obcisłe dolne partie odzieży nieosłonięte dłuższą tuniką lub bluzką, sprawdzają się tylko na siłowni lub w czasie biegania. Elastyczny materiał sprawia, że przy pochylaniu się, prześwitywać będzie bielizna, a to raczej nie jest efekt, o który nam chodzi. Chcąc więc nosić tego typu ubrania, zainwestujmy w wysokiej jakości legginsy La Manuel i zdajmy się porady ekspertów modowych. 

Zestaw z legginsami na każdą okazję

W sklepach znajdziemy takie obcisłe spodnie w różnych wersjach. Bardzo popularne są obecnie modele przypominające wyglądem skórę. To idealna propozycja dla wysokich, szczupłych pań o niezbyt obfitych biodrach. Kobiety o bujniejszych kształtach powinny postawić na klasykę, czyli czarne legginsy wykonane z dosyć grubej bawełny. Będą one doskonałą bazą do stylizacji na wiele okazji. Taki element w połączeniu z długą, białą bluzką i klasyczną marynarką stworzy świetny outfit do pracy. Założenie bluzy z kapturem w wersji long oraz ubranie sneakersów doda spodniom sportowej nonszalancji, natomiast zastąpienie bluzy obszernym kardiganem będzie fantastycznym rozwiązaniem na spotkanie z koleżankami. 

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Co ubrać do legginsów, żeby dobrze to wyglądało?"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


czternaście − pięć =