Automaty wydające artykuły BHP – czy jest to opłacalne rozwiązanie

Automaty wydające artykuły BHP – czy jest to opłacalne rozwiązanie
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zapewnienie właściwych warunków pracy, w tym dostarczenie materiałów pozwalających na jej bezpieczne wykonanie, jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy. Dystrybucją tego typu artykułów najczęściej zajmuje się pracownik obsługujący magazyn. Istnieje jednak możliwość zastosowania bardziej zaawansowanego technologicznie rozwiązania, jakim są automaty wydające artykuły BHP. 

Zastosowanie automatów wydających artykuły BHP w praktyce

Wspomniane urządzenia mają niezwykle szeroki wachlarz zalet. Po pierwsze – w dużych zakładach pracy, o wysokim zatrudnieniu, umożliwiają zautomatyzowaną kontrolę wykorzystania wydawanego asortymentu. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie i optymalizacja kosztów, związanych z odzieżą roboczą i środkami ochrony osobistej.

Dla mniejszych zakładów rozwiązanie tego typu pozwala z kolei zastąpić pracę osoby wydającej artykuły BHP tam, gdzie jest ona nieekonomiczna, na przykład na nocnej zmianie.  Rozwiązanie takie może więc być opłacalne praktycznie w przedsiębiorstwie każdej wielkości. Automaty takie są łatwo dostępne, a ich produkcja odbywa się w Polsce – asortyment ten oferuje na przykład firma z witryny https://www.bogmar.net.pl/automaty-wydajace/. Dzięki temu z łatwością można je zamówić – co więcej czas dostawy jest krótki, możemy też liczyć na fachowy serwis.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*