Artykuły z plexi – co takiego one obejmują?

Artykuły z plexi – co takiego one obejmują?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuły te są wykonane z plexi, która jest przezroczystym tworzywem termoplastycznym. Plexi nazywane jest również szkłem akrylowym lub żywicą akrylową. Jest to nazwa handlowa szeregu produktów wykonanych z tego samego materiału i od momentu wynalezienia w 1928 r. przez Rohm & Haas Co. ma wiele zastosowań.

Artykuły z plexi obejmują:

Wyświetlacze z pleksi 

Te wyświetlacze są zwykle umieszczone w metalowych ramach lub stojakach i mogą być używane na targach, konwencjach, imprezach szkolnych i innych miejscach, w których należy udostępniać informacje. Są one dostępne w wielu rozmiarach i kształtach, w tym okrągłe, ośmiokątne i prostokątne kształty. Niektóre wyświetlacze mogą być podświetlane od wewnątrz za pomocą lampek LED, które oświetlają ich zawartość bez tworzenia rozpraszających cieni.

Ramki na zdjęcia z plexi

Ramki na zdjęcia są dostępne w szerokim zakresie rozmiarów, aby pomieścić zdjęcia o różnych rozmiarach. Posiadają one zawiasy lub wysuwane plecy, które ułatwiają dostęp do przechowywanych w nich dzieł sztuki. Niektóre mają nawet szklane fronty, które pozwalają na wyświetlanie fotografii za nimi bez konieczności martwienia się o zarysowania lub uszkodzenia spowodowane przez kurz lub inne cząstki dostające się na powierzchnię, gdy nie są one przeglądane przez ludzi, którzy chcą zobaczyć, co jest w nich w danym momencie.

Znaki 

Znaki mogą być wykonane z plexi lub innych materiałów, takich jak aluminium lub drewno. Są świetne do promowania swojej firmy lub linii produktów za pomocą słów lub grafiki na nich wydrukowanych. Takie akcesoria służące reklamie można znaleźć choćby pod wskazanym adresem https://www.sanplex.pl/. Są również przydatne do oznaczania sprzętu lub materiałów eksploatacyjnych, aby nie były niewłaściwie używane przez pracowników lub klientów, którzy nie są z nimi zaznajomieni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*