Wybór kolczyków na ślub

Każda kobieta pragnie, aby w dniu własnego ślubu wyglądać niczym księżniczka. Gwarancją osiągnięcia tego celu jest przede wszystkim piękna fryzura, makijaż i odpowiednia kreacja. Duże znaczenie mają również wszelkie dodatki do stylizacji, w tym zwłaszcza biżuteria w postaci kolczyków. Jej wybór może jednak przysporzyć pannie młodej sporo problemu ze względu na konieczność dopasowania do stroju, kształtu twarzy czy oczu. Z pewnością warto pomyśleć o kolczykach Swarovskiego, gdyż wyróżniają się niebanalnym wzornictwem.

Pamiętajmy o umiarze 

Podstawowym kryterium wyboru kolczyków na ślub jest ich kolor, który powinien nawiązywać do koloru samej sukni. Jeśli jest ona całkowicie biała, wówczas najlepsze będą kolczyki srebrne lub w odcieniu białego złota, ponieważ dodadzą stylizacji ogromnej elegancji i wdzięku. Z kolei w przypadku kreacji ecru albo w bardziej nietypowym kolorze doskonale sprawdzą się ozdoby złote, z kamieniami szlachetnymi albo zaprojektowane w stylu boho. Warto w tym miejscu powołać się na pewną uniwersalną zasadę. Głosi ona, że im bardziej wymyślna jest suknia, tym spokojniejsze kolczyki należy do niej zakładać.

Najbardziej uniwersalne są te o klasycznych, geometrycznych kształtach, ozdobione cyrkoniami lub kryształkami. W tej kategorii prym wiedzie zdecydowanie biżuteria ślubna Swarovski, znana i ceniona na całym świecie. Innym istotnym czynnikiem, który powinien mieć wpływ na wybór kolczyków jest charakter uroczystości i jej miejsce. Impreza na sali balowej albo w luksusowym hotelu wymaga bowiem ozdób efektownych i błyszczących, natomiast skromna impreza w gronie najbliższej rodziny – ozdób lekkich i dosyć ascetycznych.

O autorze

Łatwa Odpowiedź
Łatwa Odpowiedź
Koncentrujemy się na udzielaniu krótkich, zwięzłych, ale merytorycznie wartościowych odpowiedzi na popularne i często zadawane pytania.

Bądź pierwszym komentującym w "Wybór kolczyków na ślub"

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie upubliczniony.


*


trzy × 1 =