Podczas jakich prac warto wynająć podnośnik?

Podczas jakich prac warto wynająć podnośnik?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podnośnik to specjalistyczny sprzęt dźwignicowy wykorzystywany najczęściej w pracach wykonywanych na dużych wysokościach. Zdecydowanie najbardziej popularne są modele koszowe, wyposażone w platformę osadzoną na długim, hydraulicznym ramieniu. Przeważnie występują one w formie autonomicznych pojazdów kołowych, choć mogą też być instalowane na większych samochodach. W wynajmie funkcjonalnych podnośników koszowych specjalizuje się choćby ta firma z Warszawy: http://www.podnosnikiwozniak.com/.

Bezproblemowe dotarcie do wyższych kondygnacji

Podnośnik opłaca się wynająć przede wszystkim w sytuacji, gdy konieczne jest przeprowadzenie różnych czynności o charakterze budowlano-remontowym. Chodzi tutaj m.in. o przenoszenie ciężkich obiektów konstrukcyjnych na wysokość kilkunastu lub kilkudziesięciu metrów (płyt betonowych, części elewacji), instalowanie rynien, naprawę dachu, rozładowywanie ponadgabarytowych materiałów, tynkowanie, malowanie ścian czy wstawianie dużych przeszkleń. Omawiane urządzenie sprawdzi się ponadto znakomicie przy montowaniu oświetlenia miejskiego, sygnalizacji drogowej, różnorodnych nośników treści marketingowych (np. banerów, billboardów, neonów), anten radiowych i telewizyjnych, a także ozdób świątecznych.

Oczywiście możliwości jego zastosowania są znacznie szersze i zależą w dużej mierze od indywidualnych potrzeb klienta. Nieco mniej oczywiste prace od poprzednich to: mycie okien w wielopiętrowych budynkach, usuwanie śniegu i brył lodu z dachów, konserwacja linii energetycznych i komunikacyjnych, czyszczenie odwodnień, naprawa mostów oraz pielęgnowanie i wycinanie drzew w lesie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*